Заходи в веб відділі QAPInt

4 листопадаа 2012   //   Статті  //  Коментування вимкнено

Відверто зізнаюсь, я ніколи не любив читати. Якось сам процес читання здавався довгим та незручним. Я люблю читати лежачи, тримати книжку не зручно, доводиться міняти руку, весь час крутитися… Крім того, обмаль друкованих книжок та відсутність сенсу їх друкувати (дорого та незручно), читати з монітора не варіант… стомлюються очі і взагалі яксоь я особисто не можу зконцентруватися на читанні книги з екрана монітора.

Рік тому я вирішив, що читання дуже важливе і треба починати читати постійно та багато, придбавши електонну книгу PocketBook 611 . Цю покупку здійснив на початку року, трохи читав книги, але було знову ж таки не зручно – мені сильно не вистачало тач скріна… Тому цієї осені обновив до версії PocketBook Touch. Саме в цій електронній книзі з’явилася та функціональність, якої мені так не вистачало: замітки (скріншоти, коментування, виділення та підкреслення слів та абзаців, зручний сенсорний інтерфейс).

1. Читацькі клуби

Процес читання став для мене досить зручним, я полюбив читання і почав читати частіше, в мене є паралельно декілька книжок, які я читаю. Але читати самому не дуже захоплююче, є величезне бажання поділитися, обговорити книгу. Я скористався ідеєю, яка довгий час літала в повітрі в нашій компанії Кеп Інт, але якось не складалося це запустити…

На одному з наших техдейз я зібрав побажання книг, сформував клуби читачів, які читають певні і книги. На жаль, все не відбувається так швидко (інколи доводиться контролювати збори клубів 🙂 ) як хотілось, але клуби нормально функціонуюють та працюють, книги читаютьсчя, стало цікавіше читати, є певні часові інтервали за які потрібно прочитати визначену частину матеріалу.

Мої колеги разом зі мною успішно читають книжки, отримують нові знання та пробуюють їх перетворити в навички та використовувати в щоденній роботі, обирають нові книги для читання, до нас приєднуються колеги з інших відділів, в перспективі можливо запросимо всіх бажаючих.

2. Тех дейз

Коли прийшов працювати на КЕПІнт 2 роки тому, техдейз були майже на постійній основі, але з часом все відійшло на заданій план. Важко вже пригадати чому. Але ідея проведення таких заходів дуже класна. Я вважаю, що успіх таких суботніх заходів сильно залежить від тематики та частоти. Прекрасно розуміючи, що комусь потрібно це організовувати і само собою це відбуватися не буде, я вирішив взяти організацію на себе і ні трішки не шкодую.

В житті чимало форс-мажора і тому  ідея тех дейз кожні два тижні провалилася, ми колегіально вирішили проводити 1 раз в місяць* (динамічний графік з можливістю перенесення). Ми провели успшіні 2 тех дейз, можливо настпуного разу (01.12.12) запросимо всіх бажаючих. Приємно помітити, що з кожним разом рівень зростає, це стає щось на зразок конференцій XPdays (звісно нам ще рости й рости, але дайте декілька хвилин насолодитися мрією), теми доповідей напрочуд практичні та цікаві. Дуже приємно отримувати позитивний відгук на тех дейз від своїх колег, дуже радує те, що вони залюбки щоразу приходять. ДЯКУЮ!

3. Тренінги

Колись десь почув, що рівень команди визначається найслабшою ланкою. Думаю, це справедливо. Крім того, нам всім є куди розвиватися, є багато можливостей, варто ними користуватися. Я сам, незважаючи на те, що більшу частину робочого часу витрачаю на менеджмент, дуже прагну продовжувати розвиватися як розробник.

Ідея проведення внутрішніх заходів в мене для підвищення рівня знань була досить довго, а цього літа в Єгипті вона набула чітких форм тренінга. Саме цього літа я вирішив, що нам потрібно запустити всі вище наведені заходи, а час покаже, найкращі та найнеобхідніші з них приживуться, інші зникнуть (звичайний природний відбір).

Формат продумано, через 3 тижні відбудеться перший тренінг, я дуже хвилююсь та очікую першого тренінга на КЕПІнт.

P.S. Мені дається трохи складно читання багатьох книг паралельно, мені потрібен час переварити, в мене таке відчуття, що я просто “ковтаю” книги. Тому останнім часом, я почав відмовлюватися від фонового наповнення вільного часу музикою, у вільний час просто думаю, обдумую, що прочитав, як це використовувати, що ефективне, а що ні… ось нещодавно я наткнувня (відверто кажучи мене наткнули 2 рази ) на книгу Стаса Давыдова “Не мешайте мне работать!”. Книга прикольна, легко читається, багатокорисного + є над чим попрацювати, адже мої колеги якраз сигналізували, що дану книгу потрібно почитатит керівництву. Будемо працювати над всезагальною мотивацією 😉

Залишити коментар