Що таке “BADA OS”?

24 Березня 2011   //   Статті  //  Коментування вимкнено

На даний момент в сфері розробки ОС склалися постійні гравці, які конкурують між собою говорячи чи про ОС для персонального компютера чи для мобільного телефона. Поки є конкуренція, то такі прості юзери,  як ми з вами, отримаємо користь, отримуючи нові цікаві розробки чи додаткові можливості. І зовсім безглуздим є на перший погляд створення нової операційної системи, коли на ринку є такі гіганти.

Вельмишановна компанія Samsung пішла на такий ризик. ЧОМУ?

Останнім часом саме завдяки (один з найвагоміших факторів) використання ОС Android продукція цієї компанії користується величезним попитом, захопившись цим успіхом Samsung дозволили випустити собі свій перший планшет на Android по ціні вищій від самого Apple Ipad (на мій погляд просто нечуване зухвальство!). Але зараз не проце. Питання полягає в тому, що навіщо компанії витрачати кошти на власuу ОС, якщо можна використовувати безкоштовну Android і не турбуватися ні про що. Спробую дати відповідь на це питання.

Спочатку охарактеризую саму Bada OS, знайомий з нею по телефону Samsung S 8500 Wave. Телефон э топовим – думаю без проблем можете знайти його круті характеристики, придбав лише за параметри, так як аналогічний Андроїд коштуватиме на баксів 200 дорожче 🙂 Платформа на перший погляд дуже прикольна, зручна для користувача (проводиш по контакту вправо – дзвониш, вліво – відкривається діалог для написання повідомлення тощо), надчутливий сенсор, прикольна камера… Але це все переваги більше апаратні. Кількість програм в маркеті – мала, знайти те, що холчеш нереально, більша частина програм дорога.

Купа багів, так наприклад, від версії 1.0 до 1.2 додалася лише нова клавіатура і зачищенні баги.

На мій погляд нова ОС – спроба додати незначного гравця для недорогих телефонів, всім відомо, що під будь-який сенсорний телефон потрібна ОС, то чому кожен раз придумувати велосипед, якщо можна раз створити і забути (ну тільки латати потім 🙂 ?.

Крім того, відомо як платформа Андроїд від версії до версії стає все вибагливішою, а у випадку з Бада можна клепати версії, нічого практично  не змінючи, не платити за ліценції (у випадку Window Phone 7)  і звичайні
користувачі будуть дуже задоволені, що володіють останньою версією ОС.

 

Залишити коментар